Pastrimi i Trupit Energjetik

Shko poshtë

Pastrimi i Trupit Energjetik Empty Pastrimi i Trupit Energjetik

Mesazh  Magus prej 12.04.14 1:06

Per te pastruar trupin nga energjite negative qe mund te qendrojne ne te:

Ose ecni ne shi,
Ose beni nje notim ne mengjes heret ne det ose pas perendimit te diellit.
Nese nuk eshte e mundur qe te perdorni ujin ne gjendjen e tij natyrore, ju gjithmone mund te beni nje dush duke vizualizuar ujin qe pastron auren.
Magus
Magus

Kërkoni të vërtetën në praktikë dhe jo me spekulime.
Çfarëdo qoftë niveli i teorive që ju mund të zhvilloni, ato do të mbeten gjithmonë masturbim intelektual.155


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pastrimi i Trupit Energjetik Empty A eshte e sigurt kjo metode Magus.

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 08.06.14 16:38

Magus shkruajti:Per te pastruar trupin nga energjite negative qe mund te qendrojne ne te:

Ose ecni ne shi,
Ose beni nje notim ne mengjes heret ne det ose pas perendimit te diellit.
Nese nuk eshte e mundur qe te perdorni ujin ne gjendjen e tij natyrore, ju gjithmone mund te beni nje dush duke vizualizuar ujin qe pastron auren.
Morgan TheSetting Witch
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

58


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pastrimi i Trupit Energjetik Empty Faliminderit Magus

Mesazh  Jezebel prej 08.06.14 22:16

Kjo besoj se vepron, pasi ndihem teper e relaksuar pas nje dushi me uje te vaket duke paramenuduar uje te kalter te kthjellet dhe ujevara.

Magus: mund te bejme ket ne liqen apo lum, se ne skemi det? Ndoshta ka me shume efekt se banjoja?
Jezebel
Jezebel

.Nothing is Everything.
.Everything is Nothing.

2


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pastrimi i Trupit Energjetik Empty Re: Pastrimi i Trupit Energjetik

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi