Si te heqim dore nga diçka ( magji funksionale 90 % )

Shko poshtë

magji - Si te heqim dore nga diçka ( magji funksionale 90 % ) Empty Si te heqim dore nga diçka ( magji funksionale 90 % )

Mesazh  Lėonardo prej 07.04.14 22:15

Kjo njihet si magjia me e re dhe menyra e ritualit eshte shume e lehte dhe mund te behet nga secili.

Marrim nje leter te bardhe dhe shkruajme se ate qe duam te heqim dore. si per shembull;
Une nuk do te beje me keq,
pastaj ate leter e fusim ne uje te ftohte dhe e bejme me vaj dhe e ndezim (djegim), kete e perserisim 5 here.
Lėonardo
Lėonardo

Ok

7


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - Si te heqim dore nga diçka ( magji funksionale 90 % ) Empty Re: Si te heqim dore nga diçka ( magji funksionale 90 % )

Mesazh  syri i art prej 08.04.14 9:30

per te mos ber keq,nuk na duhet kurfar magjie,e gjitha qka na duhet esht te nisemi nga vetja,a te pelqen me ta ber dikush ty ate te keqe,(jo)atehere mos e bej...bej ate do te kishe deshir ta bej dikush ty...kurr mos thuaj kurr,kurr mos thuaj sdo ta bej,sepse esht mendja ajo qe te shtyen pikerisht ne ate qe nuk deshiron ta besh...per te patur sukses,mos thuaj asgje, kur te vjen per te ber keq,injoro ate mendim,thuaj kalon edhe kjo,mos lufto me te kaq,se po e kundershtove do te jesh i mundur,sepse mendimi kunder mendimit esht rrug pa krye...
syri i art
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

180


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - Si te heqim dore nga diçka ( magji funksionale 90 % ) Empty Re: Si te heqim dore nga diçka ( magji funksionale 90 % )

Mesazh  55 prej 08.04.14 10:30

Titulli duhet te ishte ndryshuar, si te harrojme dicka? Kjo svlen per gjera si te lem duhanin, alkolin dhe shume vese te tjera. Po te ishte kaq e forte kjo magji sdo ishin shkruar fare shume vepra te magjis se erret. Per te hequr dore nga dicka me mire e shte te merresh me subkoshiencen pasi atie jne te ngulitura shume nga deshirat dhe endrrat tona.
55
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - Si te heqim dore nga diçka ( magji funksionale 90 % ) Empty Re: Si te heqim dore nga diçka ( magji funksionale 90 % )

Mesazh  Jetmira prej 10.04.15 18:02

Lėonardo shkruajti:Kjo njihet si magjia me e re dhe menyra e ritualit eshte shume e lehte dhe mund te behet nga secili.

Marrim nje leter te bardhe dhe shkruajme se ate qe duam te heqim dore. si per shembull;
Une nuk do te beje me keq,
pastaj ate leter e fusim ne uje te ftohte dhe e bejme me vaj dhe e ndezim (djegim), kete e perserisim 5 here.
interesante ta bej prov neser
Jetmira
Jetmira

487


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - Si te heqim dore nga diçka ( magji funksionale 90 % ) Empty Re: Si te heqim dore nga diçka ( magji funksionale 90 % )

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi