EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Partneri juaj ideal sipas shenjave

Shko poshtë

Partneri juaj ideal sipas shenjave Empty Partneri juaj ideal sipas shenjave

Mesazh  Luli 29.03.14 21:08

Partneri juaj ideal sipas shenjave Shenajt-300x198

Dashi bie në shigjetarin, bricjapi dhe virgjëresha janë miqtë më të mirë. Zbuloni se me kënd mund t’i koordinoni punët më të mira, kush do t’ju pëlqej më shumë dhe më kënd do të jeni ylli i mbrëmjes.


Dashi

Dashuria: Sfidën më të madhe të dashurisë mund ta gjeni në shigjetarin, do të mahniteni nga pikëpamja e gjerë e tij në lidhje me botën. Do t’ju pëlqejë vizioni i së ardhmes pa gjurmuar thellë në të kaluarën.Shoqëria: Shoqërimet më të suksesshme ju presin me peshqit. Më në fund dikush do të kuptojë dilemat tuaja intime më të thella. Puna: Partneri më i mirë i biznesit për juve, do të jetë bricjapi.


Demi

Dashuria: Partnerin më i mirë i juaj është virgjëresha. Tendenca e saj për të analizuar dhe për të pasur qasje të matur në lidhje me jetën, do të ndikojë pozitivisht në juve. Të dy do të kërkoni paqe pas shumë luftërave.

Shoqëria: Kur dëshironi argëtim cilësor me muzikë, kjo është mundësi e përsosur në shoqëri me luanin.

Puna: Partneri më i mirë i biznesit për juve, do të jetë ujori.


Binjakët

Dashuria: Partneri juaj i preferuar është sigurisht peshorja, e cila me diplomaci të mjaftueshme do të tejkaloj dyshimet tuaja dhe do të jetë në gjendje për t’i mbërthyer si vendime të lehta.

Shoqëria: Mbrëmjet argëtuese më të mrekullueshme do t’i keni në shoqëri me akrepin.

Puna: Partneri më i mirë i biznesit për juve, do të jetë shigjetari.


Gaforrja

Dashuria: Partneri juaj më i mirë është bricjapi, ai është mjaft stabil dhe këmbëngulës për të fituar besimin tuaj. Vlerësoni vlerat emocionale dhe familjare të tij.

Shoqëria: Më të relaksuar jeni në shoqëri me demin.

Puna: Partneri më i mirë i biznesit për juve, do të jetë akrepi.


Luani

Dashuria: Partneri më i mirë në këtë rast do të jetë ujori, për të cilin kurrë nuk do të jetë vështirë për të dëgjuar pëshpëritjet tuaja intelektuale dhe shpirtërore. Kujt i nevojitet seksi kur mund të bisedoni deri në orët e para të mëngjesit?

Shoqëria: Shoku më i mirë do të jetë dashi, të cilit nuk ka shumë nevojë t’i shpjegoni se si ndiheni.

Puna: Partneri më i mirë i biznesit për juve, do të jetë peshorja.


Virgjëresha

Dashuria: Partneri më i mirë do të jetë demi të cilit do t’i përshtatet optimizmi juaj i energjisë së vërtetë. Pavarësisht daljeve të shpeshta, gjërat më interesante midis jush do të ndodhin larg nga sytë e të njohurve tuaj.

Shoqëria: Shoqëruesi më i mirë gjatë mbrëmjeve argëtuese dhe miqësisë së re, do të jetë gaforrja.

Puna: Partneri më i mirë i biznesit për juve, do të jenë peshqit.


Peshorja

Dashuria: Partneri më i mirë për juve është dashi i cili është i gatshëm të punojë me ju për të lëvizur në një mision të vështirë në kapërcimin e vështirësive.

Shoqëria: Momentet argëtuese, por edhe bisedat serioze, më së miri do t’i ndani me binjakët.

Puna: Partneri më i mirë i biznesit për juve, do të jetë ujori i cili e di më së miri se si mund të vlerësohet angazhimi juaj.


Bricjapi

Dashuria: Partnerin më të mirë që ju do të gjeni është në shenjën e gaforres. Ai kurrë nuk dështon për të shfaqur emocionet kur ka një audiencë mirënjohëse.

Shoqëria: Në shoqëri të virgjëreshës do të mbani interesat e përbashkëta. Gjetja e një personi që e do në mënyrë të përkushtuar hobin e tij, është në rangun gjetjes së shpirtit binjak!

Puna: Bashkëpunëtorin më mirë do ta gjeni gjithmonë te akrepi.


Akrepi

Dashuria: Dashurinë në mënyrë më të lehtë do ta gjeni tek peshqit, të cilët e kuptojnë disponimin dhe dëshirat tuaja para se t’i shprehni ato.

Shoqëria: Shoku më i mirë për juve do të jetë akrepi, sepse anëtari i njëjtë i shenjës suaj mund të jetë i vetmi që realisht mund të ju kuptojë se si ndiheni.

Puna: Partneri më i mirë i biznesit për juve, do të jetë demi.


Shigjetari

Dashuria: Partneri më i mirë për juve është luani, i cili do të jetë në gjendje të vlerësojë vëmendjen dhe kurajon tuaj. Më simpatik jeni kur luftoni për dashurinë me të gjitha mjetet.

Shoqëria: Asistenti më i mirë për aventurat tuaja janë peshqit. Do të kuptoheni më së mirë në kërkimin e të së vërtetës e cila shpie nëpër ekskursionet e kuzhinës dhe verërave të mira.

Puna: bashkëpunëtorët më të mirë të biznesit tuaj janë binjakët.


Ujori

Dashuria: Momentet më të lumtura të dashurisë do t’i përjetoni me shigjetarin. Pasagjerët e shpirtit të lirë kanë mjaft pasion për të ju marrë juve në një udhëtim emocionues.

Shoqëria: Jeta juaj sociale do të ishte e pamundur pa luanin veçanërisht pa atë që nuk fle kurrë.

Puna: Bashkëpunëtorin më të mirë e gjeni te dashi, vetëm nëse jeni të gatshëm për të ndjekur ritmin e tij.


Peshqit

Dashuria: Ditët dhe netët emocionuese ju presin me gaforren, e cila nuk mund të ndaloj duke shikuar në sytë e tu, e hipnotizuar nga afërsia që ndjen kur jeni të pranishëm.

Shoqëria: Seria e mbrëmjeve argëtuese të paharrueshme fillon dhe mbaron në shoqëri me shigjetarin.

Puna: Bashkëpunëtorin e mirë gjithmonë mund ta gjeni te luani.
Luli
Luli

"Duhet bredhur shumë në errësirë derisa të preket drita"

861


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi