Kush mund të më tregoj se si ta hap syrin e trete?

Shko poshtë

kush - Kush mund të më tregoj se si ta hap syrin e trete? Empty Kush mund të më tregoj se si ta hap syrin e trete?

Mesazh  Crash prej 15.09.13 21:23

Ju lutem nëse e dini dikush kete sekretin e syrit te tret apo nqofse ka arritur dikush ta hap me tregoni sepse kam dëshir shum ta mësoj

me kontaktoni ju lutem
Crash
Crash

Mos dorëzimi eshte arritja drejt qellimit52


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kush - Kush mund të më tregoj se si ta hap syrin e trete? Empty Re: Kush mund të më tregoj se si ta hap syrin e trete?

Mesazh  Tanki prej 15.09.13 22:08

Ne fakt eshte nje Koleg i imi i rri ketu qe arrin te shoh me syrin e trete , ai quhet DEDOLO dhe mendoj se mund te ju ndihmonte ne kete drejtim .
Tanki
Tanki

Njeriu në krahasim me mendimet e tij, është sikur se një gotë prej qelqi i zhytur në fundin e oqeanit.

187


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kush - Kush mund të më tregoj se si ta hap syrin e trete? Empty http://fb.com/psikologjiajone

Mesazh  Muneer prej 15.09.13 22:20

Crash shkruajti:Ju lutem nëse e dini dikush kete sekretin e syrit te tret apo nqofse ka arritur dikush ta hap me tregoni sepse kam dëshir shum ta mësoj

https://www.facebook.com/filozofiaa me kontaktoni ju lutem
:)) Shiko mos gjen ndoonje informacion ketu ne foorum..
Muneer
Muneer

سلام موعد المغرب

187


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kush - Kush mund të më tregoj se si ta hap syrin e trete? Empty Re: Kush mund të më tregoj se si ta hap syrin e trete?

Mesazh  The Punisher prej 16.09.13 6:58

Asnje nga ky forum nuk di ceshte dhe si hape syri i 3 , kane lexuar apo degjuar por se kane provuar. ju njerz nqs jeni mbi normalen pse sna tregoni ose pse nuk beni ne jeten tuaj dicka me te madhe nga ajo qe jetoni cdo dite.
The Punisher
The Punisher

62


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kush - Kush mund të më tregoj se si ta hap syrin e trete? Empty Re: Kush mund të më tregoj se si ta hap syrin e trete?

Mesazh  besnikpertan prej 16.09.13 17:35

Mund te me tregoj kush,qka ka lidhje syri i trete me kta out of body experience-eksperienca jasht trupit
besnikpertan
besnikpertan

Te gjithe kuptojn por nuk e kuptojn si e kuptojn.

8


Mbrapsht në krye Shko poshtë

kush - Kush mund të më tregoj se si ta hap syrin e trete? Empty Re: Kush mund të më tregoj se si ta hap syrin e trete?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi