Krijimi i Sigil Magjisë

Shko poshtë

magji - Krijimi i Sigil Magjisë Empty KRIJIMI I SIGIL MAGJI

Mesazh  55 prej 11.09.13 10:19

KRIJIMI I SIGIL MAGJI

E ZBULUAR NGA AUSTIN OSMAN SPARE, ESHTE MAGJIA ME E THJESHTE QE NJOH UNE DHE MUND TE PERDORET PRAKTIKISHT NGA TE GJITHE, MUND TE PERDORET QOFTE PER MIRE OSE PER KEQ KJO VARET NGA JU.

JA SI BEHET

55
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - Krijimi i Sigil Magjisë Empty Krijimi i Sigil Magjisë

Mesazh  55 prej 11.09.13 12:10

KRIJIMI I SIGIL

PER TA CHARGUAR _ENERGJETIZUAR SIGIL SHIKOAUSIE THOTE SE MUND TA BENI ME INTENT, VULLNET DHE DESHIRE POR KA EDHE NJE MENYRE TJETER, FRYMIMI I VETEDIJSHEM.

IMAGJINONI SE PO MERRNI FRYME  NJE DRITE TE BARDHE NE TE ARTE NGA UNIVERSI OSE ZOTI JUAJ PERSONAL DHE NE NXIERRJE TE FRYMES IMAGJINONI SE KJO DRITE PO CHARGON_ENERGJETIZON SIGIL.
55
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - Krijimi i Sigil Magjisë Empty Re: Krijimi i Sigil Magjisë

Mesazh  Indri prej 31.01.14 21:10

mund te na e thuash ti ne shqip se si bohet dhe per cfar esht???
Indri
Indri

MONOM

1


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - Krijimi i Sigil Magjisë Empty Re: Krijimi i Sigil Magjisë

Mesazh  Dilan prej 14.09.14 16:03

A mundet dikush te me ndihmoj duke me treguar se si beht kjo sepse nuk e kuptoj mire anglishten
Dilan
Dilan

19


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - Krijimi i Sigil Magjisë Empty Re: Krijimi i Sigil Magjisë

Mesazh  55 prej 14.09.14 17:52

kjo sherben per krijimin e enteniteve(larvave me sakt)-T.McKnight ka permendur dicka si behet.
55
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - Krijimi i Sigil Magjisë Empty Re: Krijimi i Sigil Magjisë

Mesazh  55 prej 14.09.14 17:55

kto video japin vetem info jo me shum-duhet me sh per te krijuar 1 entenit me m.e sigilave.
55
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - Krijimi i Sigil Magjisë Empty Re: Krijimi i Sigil Magjisë

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi