EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gruaja-vampir

2 posters

Shko poshtë

Gruaja-vampir Empty Gruaja-vampir

Mesazh  Odin 11.06.13 21:57

Gruaja-vampir: Pi dy litra gjak në muaj

Gruaja-vampir Vampirja_2_601431

Julia Caples ka rreth 30 vite që pi rregullisht gjak sepse kjo gjë e bën të ndihet më e fortë dhe më e shëndetshme.

Gruaja-vampir Vampirja_389572

45-vjeçarja amerikane çan me thikë “dhuruesit” dhe thith gjakun direkt nga trupi i tyre njësoj si vampirët në filmat horror. Ajo takohet me fanatikët e gjakut në një vend të fshehtë për të shuar etjen e saj dhe tregon se kudo në botë gjen njerëz që janë të etur për gjak.

“E di që gjaku nuk ka vlera të mëdha ushqyese, por kur e pi ndihem më e fortë. Mbase ka ndonjë vlerë që nuk është zbuluar ende. Ndihem e bukur dhe e re kur pi rregullisht gjak. Ka pasur raste kur kam pirë edhe dy litra në muaj”, tregon nëna e dy fëmijëve për ‘The Sun’.

Gruaja-vampir Vampirja_1_190890

Julia kujton kur i nisi dëshira për të pirë gjak: “Kur isha 15 vjeç, gjatë puthjes së parë. Më erdhi ta kafshoja të dashurin, nuk e di pse. E kafshova dhe më pëlqeu shija e gjakut, ndërsa ai u tmerrua dhe nuk më puthi më.”

45-vjeçarja shpjegon se ajo i njeh personat nga të cilët pi gjak dhe se nuk ka rrezik për marrjen e sëmundjeve të ndryshme pasi ata bëjnë analizat mjekësore.
Odin
Odin

513


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gruaja-vampir Empty Re: Gruaja-vampir

Mesazh  Silbi 11.06.13 22:16

CRREGULLIM I QARTE MENDOR.
Silbi
Silbi

LUFTA ME E MADHE ESHTE AJO ME VETVETEN.

9


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi