Psikologjia

Shko poshtë

http - Psikologjia Empty Psikologjia

Mesazh  Pellumb039 prej 22.11.12 17:41

Pellumb039
Pellumb039

14


Mbrapsht në krye Shko poshtë

http - Psikologjia Empty Psikologjia Dhe Parapsikologjia (http://fb.com/psikologjiajone)

Mesazh  Muneer prej 23.11.12 23:08

Rrespektoni copyright!!!! Personi qe i ka shkruar ato ka punuar me vite te tera qe ti shkruaje dhe ti publikoje.. ju se paku duhet te kishit deklaruar Websitin: zbulime.wordpress.com
Muneer
Muneer

سلام موعد المغرب

187


Mbrapsht në krye Shko poshtë

http - Psikologjia Empty Re: Psikologjia

Mesazh  Pellumb039 prej 24.11.12 0:06

PsikologjiaParapsikologja shkruajti:Rrespektoni copyright!!!! Personi qe i ka shkruar ato ka punuar me vite te tera qe ti shkruaje dhe ti publikoje.. ju se paku duhet te kishit deklaruar Websitin: zbulime.wordpress.com

Pershendetje i nderuar te falemnderoj per punen qe e keni bere ju dhe antaret e tjert te faqes se lartcekur
eshte e vertet se ju kam lajmruar reth tekstit ne fjal ne faqen tuaj ne facebook "mbledhje lideresh " nqfs eshte faqeja juaj zyrtare.E kam pare te arsyshme qe ta beje nje permbledhje reth psikologjis ne menyre qe te perfitojn te tjeret ,mendoj se poashtu ky eshte parim i juaj ne baze te te cilit veproni .Me gjithe respektin per ju dhe punen tuaj kerkoj mirkuptimin tuaj ,Ju faleminderit !
Pellumb039
Pellumb039

14


Mbrapsht në krye Shko poshtë

http - Psikologjia Empty Re: Psikologjia

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi