A ka ndonje magji kunder semundjeve..

Shko poshtë

magji - A ka ndonje magji kunder semundjeve.. Empty A ka ndonje magji kunder semundjeve..

Mesazh  ramush prej 28.08.11 14:15

A ka ndonje magji kunder semundjeve pershembull kunder pagjumesise , nervoses dhe depresionit se me mjekim nuk me ndihmon shum falemederit nese me jepni pergjigje...


Edituar për herë të fundit nga ramush në 28.08.11 18:24, edituar 1 herë gjithsej
ramush
ramush

9


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - A ka ndonje magji kunder semundjeve.. Empty Re: A ka ndonje magji kunder semundjeve..

Mesazh  nitty prej 28.08.11 16:35

ramush shkruajti:aka ndonje magji kunder semundjeve pershembull kunder paghumsies ,nervoses dhe pagjumsies se me mjekim nuk me ndimhon shum falemederit nese me jepni pergjigje...

Pagjumësia më së shumti është ''aktive'' tek personat që janë shumë nervoz,kanë strese...por ilaqi më i mirë është që të merresh me diçka qoftë ajo punë,një shetitje, sport,stërvitje,gjimnastik por duhet që të lodhesh në këtë mënyrë që kur të vije nata s'do kesh më kohë të mendosh për nervoza se të zë gjumi vetvetiu?!
nitty
nitty

92


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - A ka ndonje magji kunder semundjeve.. Empty Re: A ka ndonje magji kunder semundjeve..

Mesazh  Cimi Elezi prej 28.08.11 17:08

Duhet te relaksohesh mor djal,largoi mendimet qe te mundojn,ritualet ste bejn pune .
Cimi Elezi
Cimi Elezi

132


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - A ka ndonje magji kunder semundjeve.. Empty Re: A ka ndonje magji kunder semundjeve..

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi