Magji per tiu ndjere me mire..

Shko poshtë

magji - Magji per tiu ndjere me mire.. Empty Magji per tiu ndjere me mire..

Mesazh  CrazyGirl prej 31.12.10 22:15

Do me plq te dija nje magji te thjeshte,qe te ben te ndihesh mire,dhe jo e deshperuar,e frikesuar...flm..:)
CrazyGirl
CrazyGirl

3


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - Magji per tiu ndjere me mire.. Empty Re: Magji per tiu ndjere me mire..

Mesazh  Xhemajl prej 31.12.10 22:20

Këtë mund ta besh pa magji, vetem bej disa Autosugjestione pozitive ne lidhje me disponimin tend, dhe do arrish te ndjehesh mire:).
Xhemajl
Xhemajl

259


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi