Si mund te mesosh magji..???

Shko poshtë

magji - Si mund te mesosh magji..??? Empty Si mund te mesosh magji..???

Mesazh  Rigerto prej 01.09.10 22:21

Une do te doja te dija se si mund te mesoj magji...si ta provoj vetem time qe mund te bej magji....kush di mund te pergjigjet kesaj pyetje.??????
Rigerto
Rigerto

15


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - Si mund te mesosh magji..??? Empty Re: Si mund te mesosh magji..???

Mesazh  adon prej 02.09.10 21:08

www.spellsandmagic.com kjo osht nje web faqe ku munesh me msu shumqka per magjine nese e din gjuhen angleze . ne ket web jan te gjitha llojet e magjis por mundesh me ble edhe libra .
adon
adon

5


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - Si mund te mesosh magji..??? Empty Re: Si mund te mesosh magji..???

Mesazh  adon prej 02.09.10 21:28

edhe nese don mujna me thirr naj shpirt me ouija board
adon
adon

5


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - Si mund te mesosh magji..??? Empty Re: Si mund te mesosh magji..???

Mesazh  adon prej 05.09.10 0:20

pra edhe hoxha koka i pa fe , se edhe aj shkrun hajmali e kjo osht e ndalum
adon
adon

5


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - Si mund te mesosh magji..??? Empty Re: Si mund te mesosh magji..???

Mesazh  vrojtusi prej 18.09.10 23:14

besoj zotit tend dhe do te jesh magjistari me i fuqishem ne bot
sepse asnje magji sdo te ket efekt nese ti i beson atij pa dredhi
nese perpiqesh te mashtrosh ate her do te mashtrosh vetem vehten
vrojtusi
vrojtusi

3


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - Si mund te mesosh magji..??? Empty Re: Si mund te mesosh magji..???

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi