Ora është 12.11.19 5:26


FOTOTEKË


 • FOTOTEKË

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • 6 Temat
  215 Mesazhet
  03.08.14 19:52
  Odin Rrathet ne grure - Crop Circle
 • 18 Temat
  121 Mesazhet
  24.10.18 22:21
  Pansophia Mjekesia e shek XX
 • 7 Temat
  81 Mesazhet
  30.08.19 14:52
  I’m X person Loja GTA 5
 • 24 Temat
  157 Mesazhet
  13.01.17 13:04
  Solomoni Imazhi im i preferuar
 • 3 Temat
  8 Mesazhet
  15.12.17 21:48
  Levitimi - Ngritja ne ajer
 • 3 Temat
  28 Mesazhet
  13.06.14 0:16
  DaniEL Simbol i panjohur!!
 • 2 Temat
  9 Mesazhet
  23.08.12 17:00
  netaa Foto Profeci
 • 5 Temat
  36 Mesazhet
  29.05.14 9:35
  Luli Fantazma
 • 0 Temat
  0 Mesazhet
 • 2 Temat
  5 Mesazhet
  27.08.13 17:10
  Jetmira Mitologjia Greke
 • Lajmërim & Ngjitës
 • 25082017
   Global announcement:
  A- Do të fshihet çdo temë apo koment që:

  1-Përmban citime nga libra fetare apo shfaq propagandë fetare.
  2-Përmban fyerje personale ndaj një anëtari tjetër, kërcënime, fjalor banal, racizma ndaj nje grupimi,tallje.
  3-Përmban praktika okulte të rrezikshme për praktikuesin apo të tjerët përreth tij.
  4-Përmban shkrim kapital dhe paragrafë të panevojshëm me ngjyra, që vështirësojnë shikimin.
  5-Përmban replika të panevojshme, të kthyera në trajtë bisedash që e rëndojnë dhe dëmtojnë temën e hapur.
  6-Nuk përcjell asnjë informacion dhe është e pakuptimtë.
  7-Përmban...

  nga Pansophia - Komentet: 0 - Shikime: 5447
 

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderator

Pansophia

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi